21 MASA VE KAYHAN KÖFTECİSİNDEN ANLAMLI DESTEK

Bursa’nın önde gelen mekanlarından 21 Masa ve Kayhan Köftecisi 7-13 yaş arasındaki dezvantajlı bölgelerde yaşayan 22 binden fazla çocuğun hayatına dokunan SosyalBen Vakfı’na destek oldu.

AKTÜEL 30 Mayıs 2019 18:15
21 MASA VE KAYHAN KÖFTECİSİNDEN ANLAMLI DESTEK
-A +A

Vakfın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan SosyalBen Store ürünlerini satın alıp, ürünlerini mekanlarında sergileyen 21 Masa ve Kayhan Köftecisi SosyalBen Çocukları’nın yeteneklerini keşfeden ve geliştiren saha çalışmasına katkı sağlayacak. Haziran ayında Mardin’de gerçekleşecek saha çalışmasında çocuklar müzikten tiyatroya, bilimden fotoğrafçılığa birçok atölye çalışmasına katılacak. 
21 Masa ve Kayhan Köftecisi sahibi Orçun Yaman, SosyalBen Vakfı’na destek olmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek; “Tüm dünya çocuklarının geleceklerine ışık tutan, yeteneklerini keşfedip geliştiren SosyalBen Vakfı’nın bir parçası olmak gurur verici. 21 Masa ve Kayhan Köftecisi olarak geleceğin sanatçıları, ressamları, sporcuları ve fotoğrafçılarının yetişmesini sağlayacak böylesine anlamlı bir sahanın destekçisi olmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Kurulduğu günden bu yana Kars’tan Edirne’ye Sinop’tan Hatay’a, Nepal’den Moğolistan’a, Kamboçya’dan Karadağ’a kadar Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinde gerçekleştirdiği saha çalışmalarıyla 22.000’den fazla çocuğun hayatına dokunan SosyalBen Vakfı, ilkeleri doğrultusunda çocukların sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak yaşadıkları dünyanın farkında ve sorumlu bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor.
 
www.sosyalben.org
instagram.com/sosyalben
facebook.com/SosyalBen
twitter.com/sosyalben

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
AKTÜEL
TURGAY ERDEM'DEN PEHLİVANLARA BAKLAVALI ZİYARET

TURGAY ERDEM'DEN PEHLİVANLARA…

09:56 - 14 Haziran 2019
AKTÜEL
GÖÇMEN ÇOCUKLAR GÖRME ENGELLİ SPORCULARLA BULUŞTU

GÖÇMEN ÇOCUKLAR GÖRME ENGELLİ…

10:34 - 11 Haziran 2019
AKTÜEL
ÇEVRE DOSTLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

ÇEVRE DOSTLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

14:32 - 11 Haziran 2019
AKTÜEL
NEZİHE MERİÇ'İN KİTABINA KAPAK TASARLADILAR

NEZİHE MERİÇ'İN KİTABINA…

14:27 - 12 Haziran 2019
AKTÜEL
Usta sanatçıların karikatürleri 10 - 16 Haziran tarihlerinde Korupark'ta

Usta sanatçıların…

15:50 - 10 Haziran 2019
AKTÜEL
BEYMEN CLUB’TAN BABALARA ÖZEL HEDİYELER

BEYMEN CLUB’TAN BABALARA ÖZEL…

11:14 - 31 Mayıs 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti