21 MASA VE KAYHAN KÖFTECİSİNDEN ANLAMLI DESTEK

Bursa’nın önde gelen mekanlarından 21 Masa ve Kayhan Köftecisi 7-13 yaş arasındaki dezvantajlı bölgelerde yaşayan 22 binden fazla çocuğun hayatına dokunan SosyalBen Vakfı’na destek oldu.

AKTÜEL 30 Mayıs 2019 18:15
21 MASA VE KAYHAN KÖFTECİSİNDEN ANLAMLI DESTEK
-A +A

Vakfın çalışmalarına bütçe oluşturmak amacıyla kurulan SosyalBen Store ürünlerini satın alıp, ürünlerini mekanlarında sergileyen 21 Masa ve Kayhan Köftecisi SosyalBen Çocukları’nın yeteneklerini keşfeden ve geliştiren saha çalışmasına katkı sağlayacak. Haziran ayında Mardin’de gerçekleşecek saha çalışmasında çocuklar müzikten tiyatroya, bilimden fotoğrafçılığa birçok atölye çalışmasına katılacak. 
21 Masa ve Kayhan Köftecisi sahibi Orçun Yaman, SosyalBen Vakfı’na destek olmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek; “Tüm dünya çocuklarının geleceklerine ışık tutan, yeteneklerini keşfedip geliştiren SosyalBen Vakfı’nın bir parçası olmak gurur verici. 21 Masa ve Kayhan Köftecisi olarak geleceğin sanatçıları, ressamları, sporcuları ve fotoğrafçılarının yetişmesini sağlayacak böylesine anlamlı bir sahanın destekçisi olmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Kurulduğu günden bu yana Kars’tan Edirne’ye Sinop’tan Hatay’a, Nepal’den Moğolistan’a, Kamboçya’dan Karadağ’a kadar Türkiye’nin ve dünyanın birçok bölgesinde gerçekleştirdiği saha çalışmalarıyla 22.000’den fazla çocuğun hayatına dokunan SosyalBen Vakfı, ilkeleri doğrultusunda çocukların sosyal gelişimlerine katkıda bulunarak yaşadıkları dünyanın farkında ve sorumlu bireyler yetiştirmeyi amaçlıyor.
 
www.sosyalben.org
instagram.com/sosyalben
facebook.com/SosyalBen
twitter.com/sosyalben

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
AKTÜEL
NİLÜFER'İN SULTANLARI SAHAYA İNDİ

NİLÜFER'İN SULTANLARI SAHAYA…

16:26 - 19 Ağustos 2019
AKTÜEL
KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA ÖN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

KIZ ÖĞRENCİ YURDUNDA ÖN…

14:25 - 16 Ağustos 2019
AKTÜEL
BAŞKAN ERDEM'DEN HAYVAN DOSTU ADA'YA ZİYARET

BAŞKAN ERDEM'DEN HAYVAN DOSTU…

12:26 - 9 Ağustos 2019
AKTÜEL
LİMONATA SATARAK CAN DOSTLARA DESTEK OLDU

LİMONATA SATARAK CAN DOSTLARA…

10:06 - 6 Ağustos 2019
AKTÜEL
ONLAR BU YAZ KÜTÜPHANEYDİ

ONLAR BU YAZ KÜTÜPHANEYDİ

10:02 - 1 Ağustos 2019
AKTÜEL
BAYRAMİÇ'TEN BAŞKAN TURGAY ERDEM'E ZİYARET

BAYRAMİÇ'TEN BAŞKAN TURGAY…

16:55 - 2 Ağustos 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti