Başkan Amca’dan ballı ekmek

BÜYÜKŞEHİR 13 Ocak 2020 14:39
Başkan Amca’dan ballı ekmek
-A +A

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Gevher Hatun Anaokulunda miniklerin kahvaltı sofrasına konuk oldu. Kendi elleriyle ballı ekmek hazırlayıp, çocuklara ikram eden Başkan Aktaş, tatil öncesi son hafta olduğunu hatırlatarak, tüm öğrencilere iyi tatiller diledi.

Nilüfer Gevher Hatun Anaokulu yönetiminin daveti üzerine geldiği okulda güne miniklerin arasında başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kapıda minik öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Daha sonra çocukların kahvaltı sofrasına misafir olan Başkan Aktaş, hem onlarla sohbet etti hem de kendi elleriyle hazırladığı ballı ekmekleri minik öğrencilere ikram etti. Kahvaltının ardından sınıfları da ziyaret eden Başkan Aktaş, günün anısına minik öğrencilere satranç takımı hediye etti.

Anaokulundan üniversiteye her yaş grubundan öğrencilerle sık sık bir araya gelmeye çalıştığını ifade eden Başkan Aktaş, 220 öğrencinin eğitim gördüğü Nilüfer Gevher Hatun Anaokulundan da davet aldıklarını, ancak sömestre öncesi son haftada ziyaret imkanı bulduğunu söyledi. Başkan Aktaş, “Geleceğimiz olan yavrularımızı çok heyecanlı ve istekli gördüm. Ziyaretimiz tam sömestre öncesine geldi. Ben buradan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

Kaynak: BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
BÜYÜKŞEHİR
Ünlü Vloggerların Bursa çıkarması

Ünlü Vloggerların Bursa…

12:19 - 19 Ocak 2020
BÜYÜKŞEHİR
Gölyazı'da muhteşem dönüşüm

Gölyazı'da muhteşem dönüşüm

14:15 - 19 Ocak 2020
BÜYÜKŞEHİR
Minik yeteneklerin belge coşkusu

Minik yeteneklerin belge…

11:53 - 16 Ocak 2020
BÜYÜKŞEHİR
Mudanya’da sorunlar çözümün arifesinde

Mudanya’da sorunlar çözümün…

14:39 - 16 Ocak 2020
BÜYÜKŞEHİR
Amatör kulüpler Büyükşehir ile güç kazanıyor

Amatör kulüpler Büyükşehir…

13:29 - 14 Ocak 2020
BÜYÜKŞEHİR
Turgay Erdem'den 10 Ocam mesajı

Turgay Erdem'den 10 Ocam…

12:21 - 10 Ocak 2020
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti