BAŞKAN ERDEM'DEN TOPHANE ROTARY'E TEŞEKKÜR

AKTÜEL 10 Temmuz 2019 12:38
BAŞKAN ERDEM'DEN TOPHANE ROTARY'E TEŞEKKÜR
-A +A

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Ramazan ayında Görükle’de düzenlenen iftar programlarına verdiği desteklerden dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ederek, geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın’a plaket verdi. 


Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa Tophane Rotary Kulübü yönetici ve üyeleriyle bir araya geldi. Almira Otel’de gerçekleşen buluşmada Rotary Dönem Guvernörü Fatih Akçiçek, geçmiş dönem guvernörü İsmail Rodoplu, guvernör yardımcıları, geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Dönem Başkanı Sebahattin Turan ve geçmiş dönem başkanı Ceyhun Yalçın, Tophane Rotaract Kulübü Başkanı Tuğçe Yüksel ile Tophane Rotary Kulübü üyeleri yer aldı.

Başkan Turgay Erdem, Ramazan ayında üniversite öğrencilerine yönelik Görükle’de gerçekleştirilen iftar programlarına verdiği katkılardan dolayı geçmiş dönem Tophane Rotary Kulübü Başkanı Ceyhun Yalçın’a teşekkür ederek plaket verdi. Nilüfer Belediyesi ve Tophane Rotary Kulübü iş birliğine değinen Başkan Turgay Erdem, bugüne kadar faydalı işlerin altına imza attığını belirtti. Başkan Turgay Erdem, “Son olarak Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar buluşmalarında bir arada olduk. Üniversite öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiğimiz bu organizasyona verdiğiniz önemli katkılardan dolayı Tophane Rotary Kulübü’ne teşekkür ediyorum. Nilüfer Belediyesi olarak her türlü çalışmanın içinde sizlerle beraber var olmaya devam edeceğiz. Birlikte bu iş birliğini sürdürmenin heyecanını bu dönemde de yaşamayı arzu ediyoruz” şeklinde konuştu.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, göreve yeni başlayan Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan’a da görevinde başarılar diledi.

BAŞKAN ERDEM ONURSAL ÜYE OLDU

Bu arada Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Tophane Rotary Kulübü’ne “Onursal Üye” olarak değer görüldü. Başkan Erdem’e onursal üyelik rozetini, Tophane Rotary Kulübü Başkanı Sebahattin Turan verdi. Turan, Nilüfer Belediyesi’yle olan iş birliğinin devam etmesi temennisinde bulundu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
AKTÜEL
ÖNCE EĞİTİM ALDI ŞİMDİ LAVANTA ÜRETİYOR

ÖNCE EĞİTİM ALDI ŞİMDİ…

16:49 - 12 Temmuz 2019
AKTÜEL
MİSİ'DE NİLÜFER FOTOĞRAF ŞENLİĞİ BAŞLADI

MİSİ'DE NİLÜFER FOTOĞRAF…

11:41 - 13 Temmuz 2019
AKTÜEL
NİLÜFER BELEDİYESİ KENT TİYATROSU OYUNCUSU USLU'YA ALMANYA'DAN ÖDÜL

NİLÜFER BELEDİYESİ KENT…

14:46 - 9 Temmuz 2019
AKTÜEL
MİSİ'DE SOKAKLAR FOTOĞRAFLARLA ŞENLENECEK

MİSİ'DE SOKAKLAR…

10:45 - 10 Temmuz 2019
AKTÜEL
ERDEM: KADIN DERNEKLERİYLE İŞ BİRLİĞİMİZ SÜRECEK

ERDEM: KADIN DERNEKLERİYLE İŞ…

10:45 - 5 Temmuz 2019
AKTÜEL
BAŞKAN ERDEM ÇOCUKLARA KİTAP OKUDU

BAŞKAN ERDEM ÇOCUKLARA KİTAP…

16:54 - 3 Temmuz 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti