BAŞKAN TURGAY ERDEM'DEN BGC'YE ZİYARET

ŞEHİR 28 Haziran 2019 18:46
BAŞKAN TURGAY ERDEM'DEN BGC'YE ZİYARET
-A +A

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Başkan Yardımcıları ile birlikte Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Nuri Kolaylı’yı ziyaret etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Başkan Yardımcıları Dr. Sibel Özer, Adem Vural, Remzi Çınar, Engin Yener ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hande Koç ile birlikte BGC Başkanı Nuri Kolaylı’yı ziyaret etti. Basın Kültür Sarayı’nda gerçekleşen ziyarette BGC Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

“GAZETECİ OLMAK AYRICALIKTIR”

Gazeteci olmanın ayrıcalık olduğunu ve özellik gerektirdiğini vurgulayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, BGC’nin de Bursa’nın önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunun altını çizdi. Yeni bir döneme başladıklarını ifade eden Başkan Turgay Erdem, “İnşallah Sayın Mustafa Bozbey’den aldığımız görevi daha iyi yerlere taşımak için gayret edeceğiz. BGC ile uzun yıllar süren işbirliğimiz var” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BGC Başkanı Nuri Kolaylı da, “Basın Kültür Sarayı’nın yapım sürecinde desteğinizi aldık. Nilüfer Akkılıç Kütüphanesi’ni ve Uğur Mumcu Salonu’nu Bursa’ya birlikte kazandırdık. Biz de iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
NİLÜFER BELEDİYESPOR KADROLARINA GÜÇ KATIYOR

NİLÜFER BELEDİYESPOR…

11:14 - 19 Temmuz 2019
ŞEHİR
ESTİVA'DAN NİLÜFER PERSONELİNE YÜZDE 20 İNDİRİM

ESTİVA'DAN NİLÜFER…

15:12 - 19 Temmuz 2019
ŞEHİR
BİZİM EV KATILIMCILARI AT BİNEREK STRES ATTI

BİZİM EV KATILIMCILARI AT…

16:07 - 19 Temmuz 2019
ŞEHİR
TECİMER VE ALBAYRAK NİLÜFER BELEDİYESPOR'DA

TECİMER VE ALBAYRAK NİLÜFER…

18:07 - 16 Temmuz 2019
ŞEHİR
NİLÜFER BELEDİYESPOR'DA İKİ İMZA BİRDEN

NİLÜFER BELEDİYESPOR'DA İKİ…

12:55 - 17 Temmuz 2019
ŞEHİR
NİLÜFER'DE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

NİLÜFER'DE ASFALT ÇALIŞMALARI…

16:02 - 18 Temmuz 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti