Cansan Alüminyum Kalitesini Ortaya Koydu

MARKALAR 29 Kasım 2019 15:01
Cansan Alüminyum Kalitesini Ortaya Koydu
-A +A

Alüminyum sektörüne değer katan çalışmaları ortaya koyan Cansan Alüminyum, IATF 16949 Belgelendirme Denetimini başarı ile tamamlayarak belgeyi almaya hak kazandı.

 

Yarım asra yakındır çevreci metal olarak nitelendirilen alüminyuma şekil veren Yeşilova Holding bünyesinde yer alan Cansan Alüminyum, küresel otomotiv sektöründe parça ve ekipman tedarikçileri için yüksek kalite standartlarını ortaya koyan IATF 16949 Belgelendirme Denetimini başarı ile tamamladı.

 

Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney, otomotiv sektöründe IATF 16949 Belgesine sahip olmanın önemini belirterek “Otomotiv sektöründe gerek OEM’ler, gerek Tier 1 yan sanayiler, otomotiv standartlarına uygun süreçlere sahip olan tedarikçiler ile çalışmak istiyorlar; ki bu konuda çok haklılar. Sektör, rekabet gücünü koruyabilmek adına bu standartların gerekliliklerine uymak zorunda. Cansan Alüminyum olarak bizler de her zaman otomotiv kültürünü benimsemiş bir firma olduk ve aldığımız belge ile de süreçlerimizin buna uygunluğunu kanıtlamış olduk” dedi.  Güney ayrıca Bureau Veritas denetçilerinin övgüleri ile bu başarıyı elde etmiş olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını da dile getirerek “Cansan Alüminyum olarak denetimlerimizi başarı ile tamamladık, bu kapsamda çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onların özverili ve düzenli çalışmaları sayesinde belgemizi almaya hak kazandık. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor, IATF 16949 Belgemizin hem Cansan Alüminyum’a hem de holdingimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Yeşilova Holding Kurumsal İletişim Birimi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
MARKALAR
LİMAK ENERJİ, LİDERLİĞİNİ ÖDÜLLERLE TAÇLANDIRDI

LİMAK ENERJİ, LİDERLİĞİNİ…

14:34 - 7 Aralık 2019
MARKALAR
İŞTE TEDARİK ZİNCİRİNİN PROFESYONELLERİ

İŞTE TEDARİK ZİNCİRİNİN…

13:45 - 5 Aralık 2019
MARKALAR
Mitsubishi Electric 'Evden Uzaya' Kadar Türkiye’ye Yatırım Yapıyor

Mitsubishi Electric 'Evden…

21:06 - 8 Ekim 2019
MARKALAR
Mitsubishi Electric 'Evden Uzaya' Kadar Türkiye’ye Yatırım Yapıyor

Mitsubishi Electric 'Evden…

21:06 - 8 Ekim 2019
MARKALAR
VakıfBank, ticaretin dünyasını ‘VBanko Çek’ ile değiştirecek

VakıfBank, ticaretin…

14:49 - 7 Ekim 2019
MARKALAR
NISSAN Efsane Modellerini Tüketicilerle Buluşturdu

NISSAN Efsane Modellerini…

11:09 - 5 Ekim 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti