LİMAK ENERJİ, ENERJİ ÇALIŞANLARI HAFTASINI EKİBİYLE BİRLİKTE KUTLADI

ŞEHİR 16 Kasım 2019 16:00
LİMAK ENERJİ, ENERJİ ÇALIŞANLARI HAFTASINI EKİBİYLE BİRLİKTE KUTLADI
-A +A

Limak Enerji, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından açıklanan ve bu yıl ilk kez kutlanan Enerji Çalışanları Haftasını ekibi ile birlikte kutladı.
 
Enerji Çalışanları Haftası kapsamında müşteri işlem merkezlerini ziyaret eden ve çalışanlarına kıdem ödülleri takdim eden Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, enerji sektöründe 470 binin üzerinde çalışan bulunduğuna dikkat çekti. Sözlerine, “Limak Enerji olarak, 4 şehirde yaklaşık 100 işlem merkezimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bu hafta bizlere, aslında en zorlu sektörlerden birisi olan enerji sektörü çalışanlarının hayatın vazgeçilmez bir unsuru olan enerji tedariki için ne kadar hayati bir misyona sahip olduğunu da gösteriyor. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da hizmet verdiğimiz 3 milyon müşterimizin istek ve taleplerini gece-gündüz demeden karşılayan çalışanlarımız, güne masalarındaki sürprizle başladılar. Haftanın devamında ise hem sektöre hem de şirketimize yıllarca hizmet veren değerli çalışanlarımızın iş yıl dönümlerini kutladık. Şehrin en uzak noktalarında kesintisiz enerji için, hizmeti müşterilerimizin ayağına götüren çalışanlarımızın ve tüm enerji sektörü çalışanlarının Enerji Çalışanları Haftasını kutluyorum.” dedi.

Kaynak: LİMAK ULUDAĞ KURUMSAL İLETİŞİM BİRİMİ

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
Kız çocuklarına teknoloji eğitimi verin!

Kız çocuklarına teknoloji…

12:50 - 7 Mayıs 2020
ŞEHİR
MİSİ'NİN FLORASI"NI SANATA YANSITACAKLAR

MİSİ'NİN FLORASI"NI SANATA…

10:57 - 11 Kasım 2019
ŞEHİR
ATATÜRK NİLÜFER'DE SEVDİĞİ TÜRKÜLERLE ANILDI

ATATÜRK NİLÜFER'DE SEVDİĞİ…

10:56 - 11 Kasım 2019
ŞEHİR
Estetik uygulamalar parkları güzelleştiriyor

Estetik uygulamalar parkları…

09:06 - 5 Kasım 2019
ŞEHİR
artı FESTİVAL "DANSÖZ" İLE BAŞLADI

artı FESTİVAL "DANSÖZ" İLE…

11:14 - 4 Kasım 2019
ŞEHİR
Sporda gurur gecesi

Sporda gurur gecesi

13:10 - 3 Kasım 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti