MUSTAFA BOZBEY BURSASPOR DİVAN KURULU ÜYESİ OLDU

ŞEHİR 7 Mart 2019 12:54
MUSTAFA BOZBEY BURSASPOR DİVAN KURULU ÜYESİ OLDU
-A +A

Bursaspor üyeliğinde 20 yılını dolduran Nilüfer Belediyesi Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Divan Kurulu Üyesi oldu. Bozbey’e beratını, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç verdi.
 
Nilüfer Belediyesi Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Bursaspor Olağan Divan Kurulu Toplantısı’na katıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki toplantı, Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç başkanlığında gerçekleşti. Toplantıda, Bursaspor üyeliğinde 20 yılı doldurarak Bursaspor Divan Kurulu Üyesi olmaya hak kazanan Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey’e üyelik belgesi verildi. Bozbey, Divan Kurulu Üyesi belgesini, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı İdris Sevinç’in elinden aldı. 
 
Bursaspor’a her platformda büyük destek verdiklerini belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Bundan sonra Bursaspor Divan Kurulu’nda da bulunup, Bursaspor’un daha iyi yerlere gelmesi için fikirlerimizi ve önerilerimizi iletecek, katkılarımızı sağlayacağız. Aynı zamanda bir kent yöneticisi olarak da 31 Mart’tan itibaren Bursaspor’a olan katkılarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti