NİLÜFER'DEKİ İFTARLARDA BİNLERCE KİŞİ AĞIRLANDI

ŞEHİR 4 Haziran 2019 10:12
NİLÜFER'DEKİ İFTARLARDA BİNLERCE KİŞİ AĞIRLANDI
-A +A

Nilüfer Belediyesi’nin, hayırseverlerin desteğiyle Ramazan ayı boyunca kentin farklı mahallelerinde düzenlediği iftarlara binlerce kişi katıldı. 

Bereketin, paylaşmanın ayı Ramazan’da, Nilüfer Belediyesi’nin hayırseverler desteğiyle düzenlediği iftar sofraları, vatandaşları bir araya getirdi.

Nilüfer Belediyesi Ramazan ayı boyunca farklı noktalarda iftarlar düzenledi. Nilüfer Belediyesi’nin Tüm Etkin Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Federasyonu (TESİAD) iş birliğiyle düzenlediği iftar buluşmaları, kentin üç farklı noktasında gerçekleşti.  İhsaniye Kapalı Pazar, Konak Kapalı Pazar Alanı ve Görükle Kapalı Pazar Alanı’nda dönüşümlü olarak düzenlenen iftarlar, katılanlara birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşattı. Üç ayrı pazar alanında düzenlenen iftarlara toplam 7 bin 800 katıldı.

Nilüfer Belediyesi’nin Yankı Yemek Sanayi ile birlikte Görükle Pazar Alanında cuma ve cumartesi günleri hariç her gün düzenlediği iftarlar da büyük ilgi gördü. Genç yaşlı her yaştan vatandaşı biraraya getiren bu iftarlara da toplam 8 bin kişi katıldı.

Ramazan’da iftar buluşmalarının bir diğer noktası da Görükle Spor Parkı oldu. Burada da Nilüfer Belediyesi, Tophana Rotary Kulubü ile Ramazan ayının ilk üç haftası boyunca her gün 500 kişilik iftar verdi. Bu iftarlara da yaklaşık 10 bin 500 kişi katıldı.

Nilüfer Belediyesi’nin Ramazan ayında düzenlediği iftarlara katılan toplam 26 bini aşkın vatandaş, birlikteliğin, dayanışmanın mutluluğunu yaşadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
CİMNASTİKÇİLERDEN BAŞKAN ERDEM'E BAŞARI SÖZÜ

CİMNASTİKÇİLERDEN BAŞKAN…

09:39 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
NİLSEM’DE YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLIYOR

NİLSEM’DE YENİ DÖNEM…

10:37 - 21 Ağustos 2019
ŞEHİR
BİZİM EV KATILIMCILARI ANADOLU ARABALARI MÜZESİ'Nİ GEZDİ

BİZİM EV KATILIMCILARI…

11:30 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
NİLÜFER'DE SU KESİNTİSİ

NİLÜFER'DE SU KESİNTİSİ

17:28 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
BUSADER'DEN İŞ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

BUSADER'DEN İŞ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

15:40 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
Nilüfer 30 Ağustos coşkusuna hazır

Nilüfer 30 Ağustos coşkusuna…

14:23 - 20 Ağustos 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti