NİLÜFER'DEKİ İFTARLARDA BİNLERCE KİŞİ AĞIRLANDI

ŞEHİR 4 Haziran 2019 10:12
NİLÜFER'DEKİ İFTARLARDA BİNLERCE KİŞİ AĞIRLANDI
-A +A

Nilüfer Belediyesi’nin, hayırseverlerin desteğiyle Ramazan ayı boyunca kentin farklı mahallelerinde düzenlediği iftarlara binlerce kişi katıldı. 

Bereketin, paylaşmanın ayı Ramazan’da, Nilüfer Belediyesi’nin hayırseverler desteğiyle düzenlediği iftar sofraları, vatandaşları bir araya getirdi.

Nilüfer Belediyesi Ramazan ayı boyunca farklı noktalarda iftarlar düzenledi. Nilüfer Belediyesi’nin Tüm Etkin Sanayici İş Adamları ve İş Kadınları Federasyonu (TESİAD) iş birliğiyle düzenlediği iftar buluşmaları, kentin üç farklı noktasında gerçekleşti.  İhsaniye Kapalı Pazar, Konak Kapalı Pazar Alanı ve Görükle Kapalı Pazar Alanı’nda dönüşümlü olarak düzenlenen iftarlar, katılanlara birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşattı. Üç ayrı pazar alanında düzenlenen iftarlara toplam 7 bin 800 katıldı.

Nilüfer Belediyesi’nin Yankı Yemek Sanayi ile birlikte Görükle Pazar Alanında cuma ve cumartesi günleri hariç her gün düzenlediği iftarlar da büyük ilgi gördü. Genç yaşlı her yaştan vatandaşı biraraya getiren bu iftarlara da toplam 8 bin kişi katıldı.

Ramazan’da iftar buluşmalarının bir diğer noktası da Görükle Spor Parkı oldu. Burada da Nilüfer Belediyesi, Tophana Rotary Kulubü ile Ramazan ayının ilk üç haftası boyunca her gün 500 kişilik iftar verdi. Bu iftarlara da yaklaşık 10 bin 500 kişi katıldı.

Nilüfer Belediyesi’nin Ramazan ayında düzenlediği iftarlara katılan toplam 26 bini aşkın vatandaş, birlikteliğin, dayanışmanın mutluluğunu yaşadı.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
BUTTİM’de Cami İnşaatı Trafo'ya takıldı!

BUTTİM’de Cami İnşaatı…

14:11 - 15 Haziran 2019
ŞEHİR
ULUDAĞ CUP 2019’DA ŞAMPİYON BURSASPOR

ULUDAĞ CUP 2019’DA ŞAMPİYON…

17:54 - 13 Haziran 2019
ŞEHİR
NİLÜFER'DEKİ "EN ÇALIŞKAN"LARA KARNE HEDİYESİ BİSİKLET

NİLÜFER'DEKİ "EN…

16:53 - 13 Haziran 2019
ŞEHİR
Sınav öncesi öğrencileri rahatlatacak öneriler

Sınav öncesi öğrencileri…

11:46 - 14 Haziran 2019
ŞEHİR
SPOR ŞENLİKLERİ EMEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

SPOR ŞENLİKLERİ EMEKÇİLERİNE…

11:01 - 14 Haziran 2019
ŞEHİR
DİZ AĞRILARINA KARŞI 3 ETKİLİ EGZERSİZ

DİZ AĞRILARINA KARŞI 3 ETKİLİ…

10:48 - 13 Haziran 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti