Şampiyonluk sevincini Başkan Aktaş’la paylaştılar

AKTÜEL 11 Ocak 2020 11:57
Şampiyonluk sevincini Başkan Aktaş’la paylaştılar
-A +A

 Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, GoalBall Türkiye Şampiyonu ve Sesi Görenler Futbol Ligi ikincisi olan Bursa Altı Nokta Körler Derneği Futbol Kulübü üyelerini ağırladı.

 

Heykel’deki tarihi başkanlık binasında gerçekleşen ziyarete, Başkan Aktaş’ın yanı sıra Bursa Altı Nokta Körler Derneği Futbol Kulübü Başkanı Tayfun Turgut ile kulüp sporcuları da katıldı. Dernek üyeleri, Başkan Aktaş’la olan buluşmaya şampiyonluk ve ikincilik kupalarıyla geldi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, elde edilen başarılar nedeniyle dernek üyelerini kutladı. Büyükşehir Belediyesi olarak sporla alakalı her türlü yatırımı yaptıklarını fakat görme engellilerin kendilerinde özel bir yeri olduğunu vurgulayan Başkan Aktaş, 16 yıldır başarıyla faaliyet gösteren Bursa Altı Nokta Körler Derneği Futbol Kulübü’nün en son Sinop’ta gerçekleştirilen organizasyonda kupa kazandığını hatırlatarak, “Bugüne kadar her türlü desteği vermeye çalıştık. İnşallah yakın zamanda Atıcılar Mahallesi’nde onlara özel bir sahanın açılışını yapacağız. 2020 yılı ve sonraki süreçle alakalı yeni bir projeksiyon çizeceğiz” dedi.

 

Bursa Altı Nokta Körler Derneği Futbol Kulübü Başkanı Tayfun Turgut ise Başkan Aktaş’ın her zaman yanlarında olduğunu belirterek, kendilerini çok şanslı hissettiklerini ifade etti. Büyükşehir Belediyesi eliyle yeni bir halı sahaya kavuştuklarını anlatan Turgut, gösterilen hassasiyet nedeniyle Başkan Aktaş’a teşekkür etti.

 

Kaynak: BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
AKTÜEL
Taksim Trio, Bursa’yı salladı

Taksim Trio, Bursa’yı salladı

14:55 - 15 Ocak 2020
AKTÜEL
Tiyatroya 3 ödül daha

Tiyatroya 3 ödül daha

11:51 - 16 Ocak 2020
AKTÜEL
Yok Yere Temaşa, turneye çıktı

Yok Yere Temaşa, turneye çıktı

11:55 - 16 Ocak 2020
AKTÜEL
Müzede ‘selfi’ günü

Müzede ‘selfi’ günü

11:53 - 15 Ocak 2020
AKTÜEL
Veteran Basketbol Turnuvası’nda heyecan başladı

Veteran Basketbol…

17:14 - 10 Ocak 2020
AKTÜEL
Bursalılar ‘Kent Konseyi’nin 2020 gündemi için buluştu

Bursalılar ‘Kent Konseyi’nin…

10:06 - 11 Ocak 2020
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti