TURGAY ERDEM HEMŞEHRİLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

ŞEHİR 4 Haziran 2019 09:11
TURGAY ERDEM HEMŞEHRİLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU
-A +A

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, doğduğu yer olan Orhangazi’nin Yeni Sölöz Mahallesi’nde, Ramazan ayının son gününde iftar verdi. 

 

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Ramazan ayının son iftarını hemşehrileriyle birlikte yaptı. Başkan Erdem, doğduğu ve büyüdüğü yer olan Orhangazi’nin Yeni Sölöz Mahallesi’nde düzenlediği iftar programıyla akrabalarını, komşularını ve hemşehrilerini aynı sofrada buluşturdu. İftara, CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Yüksel Özkan ile CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç ve Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın da katıldı.

 

Ezanın okunmasıyla birlikte hep birlikte dua edildi, oruç açıldı. İftar programına katılanlar, Ramazan ayının birlik ve beraberliğini yaşadı. 
İftara katılanlara teşekkür eden Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Yeni Sölöz’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğunu hatırlatan Başkan Turgay Erdem, doğduğu yerde akrabaları ve hemşehrileriyle birlikte aynı sofra etrafında bir araya geldiği için mutlu olduğunu söyledi. Başkan Turgay Erdem, herkesin Ramazan Bayramı’nı da kutladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, iftarın ardından kahvehanede hemşerileriyle birlikte çay içerek sohbet etti. Sohbette  anılar da yâd edildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
CİMNASTİKÇİLERDEN BAŞKAN ERDEM'E BAŞARI SÖZÜ

CİMNASTİKÇİLERDEN BAŞKAN…

09:39 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
NİLSEM’DE YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLIYOR

NİLSEM’DE YENİ DÖNEM…

10:37 - 21 Ağustos 2019
ŞEHİR
BİZİM EV KATILIMCILARI ANADOLU ARABALARI MÜZESİ'Nİ GEZDİ

BİZİM EV KATILIMCILARI…

11:30 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
NİLÜFER'DE SU KESİNTİSİ

NİLÜFER'DE SU KESİNTİSİ

17:28 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
BUSADER'DEN İŞ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

BUSADER'DEN İŞ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

15:40 - 22 Ağustos 2019
ŞEHİR
Nilüfer 30 Ağustos coşkusuna hazır

Nilüfer 30 Ağustos coşkusuna…

14:23 - 20 Ağustos 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti