Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika

TEKNOLOJİ 31 Mayıs 2019 11:00
Türk Telekomlulara ‘Sil Süpür’ ile bol GB bol dakika
-A +A

ürk Telekom’un bol bol GB ve dakika hediye ettiği Sil Süpür kampanyası birinci yılını kutluyor. Bir yıl içinde 200 milyonu aşkın hediye dağıtan, avantajlı hediyeleri ile sektörde ses getiren Sil Süpür kampanyası, Ramazan Bayramı’nda kullanıcılarına bol bol dakika ve GB sunacak.

 

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Sil Süpür” kampanyası birinci yılını geride bıraktı. Geçtiğimiz yıl Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden hayata geçirilen ve bugüne dek 200 milyonu aşkın hediye dağıtan Sil Süpür, Ramazan Bayramı tatilinde de kullanıcılarına GB ve dakika hediye etmeye devam edecek.

 

Türk Telekomlulara, hediye GB ve konuşma hakkı, MUUD üyeliği gibi pek çok avantaj sağlayan, önümüzdeki dönemde faturalı, faturasız bütün bireysel müşterilerine hediye vermeye devam edecek olan Sil Süpür sayesinde, platformun ziyaret sayısı 3’e katlandı. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması 30 Milyon indirilme rakamına yaklaşırken, 4.5 beğeni puanı ile en çok beğenilen uygulamalar arasında yerini aldı.

 

Sil Süpür’ü kullanmak için;

 

Türk Telekom mobil abonelerine özel olarak hayata geçirilen Sil Süpür’ü kullanmak için, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını mobil cihazlara yüklemek yeterli oluyor. Her hafta Çarşamba ve Cuma günleri, uygulama üzerinden Sil Süpür’e giriş yapan kullanıcılar, cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyelere sahip oluyor.

Kaynak: forbi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
TEKNOLOJİ
Türk Telekom’un yerli yapay zekâ çözümleri fiberde kaliteyi arttırıyor

Türk Telekom’un yerli yapay…

13:28 - 17 Ağustos 2019
TEKNOLOJİ
SOSYAL MEDYADA KİŞİSEL VERİLERİNİZİ PAYLAŞIRKEN DİKKATLİ OLUN

SOSYAL MEDYADA KİŞİSEL…

10:26 - 19 Ağustos 2019
TEKNOLOJİ
Evdeki açık kapı, akıllı televizyonlar

Evdeki açık kapı, akıllı…

16:28 - 11 Ağustos 2019
TEKNOLOJİ
SİBER KORSANLARIN GÖZÜ KURBAN BAYRAMI’NDA

SİBER KORSANLARIN GÖZÜ KURBAN…

11:04 - 5 Ağustos 2019
TEKNOLOJİ
SMS ile yayılan yeni bir fidye yazılımı keşfedildi

SMS ile yayılan yeni bir…

09:50 - 31 Temmuz 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti